Rok 2020

Nové fotky, nová videa, změna koncepce multimédií.

Začalo velké přefocení celé Sbírky. Nové fotky, nová videa, celkově Projekt a Sbírka dostala nový koncept.


Na konci roku 2020 je ve Sbírce 270 vysavačů.

Rok 2020 se nese v duchu doplnění chybějících modelů vysavačů, konkrétně Série po sobě jdoucích modelů řady x407, rozšíření Tyčových vysavačů o další modely co nebyly ve Sbírce, a v neposlední řadě i rozšíření Nových vysavačů. Zima a jaro 2020 se nese v duchu velkého přefocení celé Sbírky. Vznikají tak zcela nové kompozice, fotky a materiál ke Sbírce a do Projektu.

     Pokračují práce na obměně fotek na webových stránkách, na Facebooku a přibývají nová videa, která dostali nová uspořádání a změnila se celkově kompozice točených videí. Facebook se rozrůstá a přibývají nové stránky určené pro každou kategorii, najdeme zde Staré vysavače, Régi porszívók ETA a Tyčové vysavače, Botporszívók ETA. Tyto stránky jsou věnované konkrétním modelům ve Sbírce. Ve starých vysavačích najdeme vše co do této kategorie spadá, třeba ETA 0400, ETA 406 atd. na stránce tyčové vysavače pro změnu najdeme jen tyčové vysavače zařazené ve Sbírce, třeba ETA 0426, ETA 1429 atd.

     Podzim 2020 opět přináší nové modely pro kategorii Nové vysavače. Proběhlo velké doplnění příslušenství ke Sbírce v podobě příslušenství k vysavačům, náhradní díly, ale i prachové filtry, HEPA filtry či mikrofiltry. I nadále pokračuje focení nových fotek, které jsou postupně uveřejňovány na Facebooku a na webových stránkách.

     Také jsme oslavili 15té výročí Sbírky a Projektu. Zadařilo se a máme vlastní prostory pro seberealizaci a tvůrčí činnosti.

Loading

Napsat komentář