Rok 2012

Návštěva Hlinska, proběhla první rozsáhlá inventarizace Sbírky.

Jsem zpět a pustil jsem se do toho s pořádnou vervou. Poprvé jsem udělal inventarizaci Sbírky 🙂


Na konci roku 2012 je ve Sbírce 40 vysavačů.


 

   V tomto roce jsem navštívil Hlinsko, město, kde se po dlouhá léta vyráběly elektrospotřebiče ETA. Potkal jsem člověka, který také sbírá vysavače, ale věnuje se celé škále elektrospotřebičů ETA. Od něj jsem si také přivezl pár dalších kousků do Sbírky a spousty oficiálních materiálů.

   12.05.2012 proběhla rozsáhlá inventarizace, sepsání všech vysavačů, jejich stavu a funkčnosti, roztřídění a uložení do krabic a byl vytvořen kompletní přehled o Sbírce. Seznam – Sbírka

   19.05.2012 přibyly čtyři kousky do Sbírky. Byl to vysavač ETA 0400 (model 89), který je zcela funkční a prošel menší údržbou. Dále následuje vysavač ETA 411 (model 70), též po menší údržbě a zcela funkční. Další raritou je vysavač ETA 423 (model 78), tento vysavač se může použít jako ruční nebo jako podlahový. Kousek je zcela zachovalý a funkční. Posledním kousek, který jsem si přivezl je vysavač ETA 0425 (model 90). Vysavač je zachovalý a funkční.

   Mezitím pokračují intenzivní práce na Projektu vysavače a rozšiřování popisů vysavačů, galerií a natáčení prvních videí. Web se postupně rozšiřuje o tyto novinky a vlastní tvorbu.

Loading

Napsat komentář