Rok 2015

Založení stránky na Youtube, získání
vzácných příslušenství.

A tak jsem založil stránku na Youtube, kde jsem začal uveřejňovat videa. Z dnešního pohledu otřesná videa, ale nějak se musí začít 🙂


Na konci roku 2015 je ve Sbírce 60 vysavačů.

První polovina tohoto roku se vyznačuje získáním velmi vzácného příslušenství, a to konkrétně Elektrického rotačního kartáče ETA 959 z 80.tých lech vhodného jako příslušenství pro řadu vysavačů ETA x400. Kartáč je velmi zachovalý a funkční. S tímto kartáčem byla získána i šamponovací hubice ETA 461 hnědá.

   Léto tohoto roku je ve znamení dalšího kousku ETA 418 (model 79). Vysavač je funkční a relativně zachovalý, jediná vada na kráse je prasklý přední kryt prachového filtru, ale tento kryt je ve Sbírce a čeká na výměnu.

   V Září rozšířil nový vysavač ETA 1497 Trimo (model 15) Sbírku. Vysavač je zcela nový, s bohatým příslušenstvím a dobrým sacím výkonem. Vysavač je používán v domácnosti.

   Další raritou, která se povedla v Listopadu je získání vysavače ETA 1-418 (model 81) oranžové barvy. Vysavač je zachovalý a plně funkční, jen byl získán bez jakéhokoli příslušenství.

   Veškerá videa vysavačů byla uložena Youtube.

Loading

Napsat komentář