Rok 2018

Modely se rozšiřují i o Nové vysavače.

Ke starým vysavačům patří i nové vysavače, Sbírka se rozšiřuje o nové modely.


Na konci roku 2018 je ve Sbírce 205 vysavačů.

Rok 2018 se nese v duchu přírůstků Nových vysavačů. Vysavače byly zakoupeny v rámci Sbírky, a některé vysavače byly sponzorskými dary do Sbírky.Leden přinesl 4 nové modely v kategorii nových vysavačů. Vysavače mají HEPA filtr, univerzální prachové filtry a rozmanité příslušenství. Byla doplněna řady vysavačů x507.

   Únor přinesl top model vysavače ETA 2510, který má dálkové ovládání a je digitální. Bohužel, po pár dnech skončil na reklamaci, přestalo fungovat dálkové ovládání.Jaro se neslo v duchu útlumu příjmu vysavačů a získaný čas se věnoval pro rozvoj webu, stránek na Facebooku a Youtube. V létě jsem přivezl ze Slovenka pár dalších kusů, které jsou cenné pro Sbírku. Konkrétně ETA 414 s nezlomeným držadlem a hnědou 1-419 včetně předního a zadního plastu. Na podzim se věnuji dalšímu rozvoji webu a souvisejících stránek. Prosinec přinesl další modely pro řadu 419, 3403 či nový vysavač ETA 1492.

   Celkově byl rok 2018 přínosný pro Sbírku i pro Projekt. Přibyly vzácné i méně vzácné modely a Sbírka se rozšířila i o Nové vysavače. Zahraniční spolupráce se rozšířila až do Košic, kdy jsem získal nový kontakt a navázal novou spolupráci. První vysavač získaný z Košic je ETA 0402.

Loading

Napsat komentář