Tyčové vysavače

Kapitola popisuje tyčové vysavače a modely vysavačů, které jsou „obojetné“, což znamená, že může být využíván jako podlahový vysavač a nebo předělat na tyčový. Vysavače mají jednodušší motory a ne moc výkonné. Je to z důvodu váhy a manipulace s těmito vysavači. Vysavače nemají prakticky žádné společné prvky.ETA 422

Tyčový kompaktní vysavač, který se vyznačuje lehkostí a dostatečným sacím výkonem (na dobu kdy se vyráběl). Vysavač umožňuje několik kombinací tělo blízko podlahy nebo na dlouhé trubce. Vysavač nemá elektronickou regulaci sacího výkonu ani elektrickou zásuvku pro připojení dalších elektrických zařízení a jeho konstrukce kompaktnosti neumožňuje použití navijáku na přívodná kabel.

Shrnutí modelů 422


ETA 423

Vysavač má universální použití, buď jako podlahový nebo ruční vysavač. Model disponuje ukazatelem stavu prachového filtru, ale chybí mu elektronická regulace sacího výkonu a elektrická zásuvka pro připojení přídavných elektrických zařízení. Luxusnější provedení ETA 1-423 již obsahovalo elektronickou regulaci sacího výkonu, elektrickou zásuvku a další zvláštní příslušenství v podobě klepače koberců, zametače či leštiče parket. Vysavač je kompaktní a lehký a svým dostatečným výkonem byl plnohodnotným podlahovým vysavačem (v době výroby).

Shrnutí modelů 423


ETA 1-423

Vysavač má universální použití, buď jako podlahový nebo ruční vysavač. Model disponuje ukazatelem stavu prachového filtru, elektronickou regulací sacího výkonu a elektrickou zásuvkou pro připojení přídavných elektrických zařízení. Model 1-423 je luxusní provedení modelu 423 a mimo jiné obsahuje zvláštní příslušenství v podobě klepače koberců, zametače či leštiče parket. Vysavač je kompaktní a lehký a svým dostatečným výkonem byl plnohodnotným podlahovým vysavačem (v době výroby).


ETA 424

Tyčový vysavač velkého výkonu. Vysavač je vybaven ukazatelem stavu prachového filtru, elektrickou zásuvkou a kazetovým uspořádáním filtru. Řadí se mezi jedny z nejvýkonnějších tyčových vysavačů té doby. Vysavač ovšem neumožňuje variabilitu jako model 423.

Shrnutí modelů 424


ETA 0425

Jednoduchý tyčový vysavač, který je určen pro malé a nenáročné úklidové plochy. Vysavač nemá elektrickou zásuvku ani elektronickou regulaci sacího výkonu. Prachový filtr je uložen v textilním vaku na tyči. Konstrukce vysavače neumožňuje použití navijáku přívodního kabelu. Vysavač neumožňuje variabilitu jako předchozí model ETA 423.


ETA 0426

Kompaktní tyčový vysavač s vysokým sacím výkonem. Textilní filtr s kombinací papírového zaručuje dobrou filtraci. Model 0426 je luxusní provedení modelu 1426. Oproti tomuto modelu má elektronickou regulaci sacího výkonu. Vysavač lze složit dvěma způsoby, buď krátká sací trubka přímo na podlahovou hubici a nebo dlouhá sací trubka.

Shrnutí modelů 0426


ETA 1426

Předchůdce modelu x427. Vysavač používá systém textilního filtru v kombinaci s papírovým filtrem. Luxusní provedení 0426 se vyrábělo s elektronickou regulací sacího výkonu. Vysavač lze složit dvěma způsoby, buď krátká sací trubka přímo na podlahovou hubici a nebo dlouhá sací trubka.

Shrnutí modelů 1426


ETA 1427

Tyčový vysavač vyznačující se dostatečným sacím výkonem a základním příslušenstvím. Model je označen jako Standard. Vysavač nemá elektronickou regulaci sacího výkonu ani elektrickou zásuvku pro přídavná elektrická zařízení. Model má ukazatel stavu prachového filtru. Na výstupu vzduchu z motoru je umístěn mikrofiltr, čímž v kombinaci s papírovým filtrem tvoří 4 násobnou filtraci vzduchu.


ETA 1429

Tyčový vysavač vyznačující se velkým sacím výkonem a bohatým příslušenstvím. Vysavač je střední model v modelové řadě x429. Vysavač má ukazatel stavu prachového filtru a elektronickou regulaci sacího výkonu. Na vstupu a výstupu vzduchu jsou mikrofiltry pro hygieničtější chod vysavače.


ETA 1449

Tyčový bezsáčkový vysavač, který se vyznačuje lehkostí a dostatečným sacím výkonem. Vysavač umožňuje několik kombinací provedení, a to buď klasické ruční, nebo tyčové provedení. Vysavač je bateriový a na plné nabití funguje cca 25 minut. Doba nabíjení jsou 4 hodiny. Vysavač má rotační kartáč a příslušenství umístěné v dokovací stanici, která slouží zároveň jako nabíjecí základna.Napsat komentář