Nové vysavače

Nové vysavače jsou charakterizovány použitím pouze papírového filtru v kombinaci s mikrofiltry. Vysavače se liší tvarem a objemem papírových filtrů, ale také typem a možnostmi mikrofiltry. Vysavače mají ukazatel stavu prachového filtru, jako standardní výbavu.


ETA 6450

Vysavač má možnost výběru použití papírového filtru na jedno použití nebo textilního filtru, který lze vyklepat a použít znovu. Na vstupu a výstupu vzduchu z motoru jsou umístěny mikrofiltry pro lepší filtraci vyfukovaného vzduchu.


ETA 3452

Vysavač používá UNIBAG filtry. Tyto filtry se vyznačují dlouho životností a minimálním snižováním sacího výkonu v průběhu plnění. Tento filtr se používá v kombinaci s mikrofiltry na vstupu a výstupu vzduchu. U tohoto modelu je také možnost použít textilní filtr, který se dá opakovaně vyprázdnit a znovu použít. Papírový filtr pro tento vysavač není dostupný.


ETA 1497

Tak jako předchozí modely, i tento vysavač používá kombinaci papírového filtru s mikrofiltry. U tohoto vysavače lze také použít filtr UNIBAG s adaptérem č. 11.


ETA 0491

Vysavač je základního provedení, má dva mikrofiltry. Na výstupu vzduchu není HEPA filtr. Lze použít pouze papírový filtr.


ETA 0499

Vysavač je prakticky shodný s modelem 1497. Lze použít textilní filtr, papírový filtr, ale i filtr UNIBAG. Vhodný adaptér je č. 11. Na výstupu vzduchu je HEPA filtr.


Řada x507

Vysavač standardně používá syntetický prachový filtr. Při použití adaptéru č. 11 lze zkvalitnit filtraci systémem UNIBAG.


ETA 2502

Vysavač používá UNIBAG filtry s adaptérem č. 11. Tyto filtry se vyznačují dlouho životností a minimálním snižováním sacího výkonu v průběhu plnění. Tento filtr se používá v kombinaci s mikrofiltry na vstupu a výstupu vzduchu.


ETA 2481

Vysavač používá UNIBAG filtry. U tohoto modelu je použit adaptér č. 11. Na vstupu vzduchu do motoru je umístěn mikrofiltr a na výstupu HEPA filtr č. 12 a aktivní uhlík.


ETA 2488

Vysavač standardně používá syntetické prachové filtry, nicméně u tohoto modelu je možná záměna za systém UNIBAG s adaptérem č. 11. Na výstupu vzduchu je HEPA filtr č. 12.


ETA 500

Vysavač standardně používá papírové filtry. Pro zkvalitnění filtrace lze používat syntetické prachové filtry. Na výstupu vzduchu je umístěn HEPA filtr č. 10.


ETA 2510

Vysavač standardně používá syntetické prachové filtr s antibakteriálním složením. U tohoto modelu lze použít i univerzální filtry UNIBAG s adaptérem č. 11. Na výstupu vzduchu je umístěn HEPA filtr č. 13.

Napsat komentář