Ostatní vysavače

Tyto vysavače svým tvarem nelze jen tak zařadit do předešlých kategorií. Vysavače mají různé filtry, různých tvarů, ale i použití. Některé filtry se shodují s „doutníkovými“ vysavači a jiné jsou zcela odlišné a jsou typické pouze pro jeden model vysavače. Převážně tyto modely mají textilní filtr, který lze v kombinaci s papírovým filtrem použít a zvýšit tak hygienu i účinnost filtrace vysavače.


ETA 0402

Vysavač je jednoduchého provedení a kompaktních rozměrů. Prachový filtr je textilní, který lze použít samostatně, nebo v kombinaci, s papírovým filtrem. Model nemá ukazatel stavu prachového filtru. Textilní i papírový filtr je shodný s „doutníkovými“ vysavači.


ETA 0405

Vysavač je základní koncepce, bez přidaných funkcí. Textilní filtr je možno zkombinovat s papírovým filtrem a docílit tak účinnější filtrace. Na výstupu vzduchu z vysavače je umístěn mikrofiltr, který čistí vyfukovaný vzduch.


ETA 413

Vysavač má tvarové zpracování, které neodpovídá žádnému jinému modelu. Koncepce textilního a papírového filtru je zde zachována, ale tvar a velikost jsou jedinečné a jsou použity jen u tohoto modelu. Vysavač má ukazatel stavu prachového filtru.


ETA 417

Vysavač je koncepčně starší a je předchůdcem modelů x400. Textilní filtr je možno kombinovat s papírovým filtrem a tak usnadnit manipulaci a hygienu s filtrem. Vysavač má zjednodušený ukazatel stavu prachového filtru. Koncepce vysavače je jedinečná a tedy tvar a velikost filtrů přísluší pouze tomuto modelu.


ETA 2409

Vysavač je kompaktních rozměrů určený pro menší a nenáročné úklidové plochy. Vysavač používá jen papírový filtr v kombinaci s mikrofiltry na vstupu a výstupu vzduchu.

Galerie filtru není k dispozici.


ETA 1460

Vysavač je kompaktních rozměrů s velkým sacím výkonem. Papírový filtr je doplněn dvěma mikrofiltry a na vstupu a výstupu vzduchu. Možno dokoupit HEPA filtr.

Napsat komentář