Modely pro roky 2019 až 2020Řada x492

ETA 2492

Celoplastový vysavač s ECO motorem. Příkon je 700W a díky filtraci HEPA č. 13 je vhodný i pro alergiky. Vysavač je prostřední typ v modelové řadě x492. Oproti vyšším modelům se liší jen ve stupni výbavy. Jinak parametrově jsou všechny typy tohoto modelu stejné. Nesené malé příslušenství v těle vysavače, naviják přívodního kabelu a elektronická regulace sacího výkonu je nedílná součást standardní výbavy tohoto typu.

Shrnutí modelu 2492


ETA 4220

Celoplastový vysavač s ECO motorem. Vysavač je vybaven HEPA filtrem č. 12, ukazatelem stavu prachového filtru (mechanický) a elektronickou regulací sacího výkonu. Jedná se o nejvyšší model řady x220. Celá modelová řada je shodná, liší jen ve stupni výbavy. Akční rádius je 10m. Vysavač je vhodný pro menší uklízené plochy.

Shrnutí modelu 4220


Řada x502

ETA 0502

Celoplastový vysavač s ECO motorem. Vysavač je určen pro větší úklidové plochy a zároveň díky své filtraci je vhodný i pro alergiky. Vysavač je vybaven HEPA filtrem č. 13 včetně speciální vrstvy aktivního uhlí. Vysavač je základní model v této řadě, elektronická regulace sacího výkonu je v základu, soft start a velký akční rádius z tohoto vysavače tvoří velmi slušného pomocníka při úklidu.

Shrnutí modelu 0502


Řada x519

ETA 0519

Základní model řady x519. Celoplastový vysavač s ECO motorem a HEPA filtrem č. 12. Elektronická regulace je umístěna na pracovním panelu vysavače. Ukazatel stavu prachového filtru je mechanický. Akční rádius je 11m. Vysavače z řady x519 jsou po technické stránce shodné, liší se jen ve stupni vybavenosti. Tento model je bez rozšířeného příslušenství.

Shrnutí modelu 0519


ETA 3519

Kompaktní celoplastové vysavače s ECO motorem. HEPA filtr č. 12, mikrofiltry na vstupu vzduchu do motoru jsou základní a zároveň společné vybavení těchto vysavačů. Elektronická regulace sacího výkonu umístěná na pracovním panelu vysavače, akční rádius 11m a tichý chod motoru je nedílná charakteristika této řady. Jednotlivé modely se liší pouze ve stupni vybavenosti.

Shrnutí modelu 3519


ETA 0511

Celoplastový vysavač s ECO motorem, ukazatelem stavu prachového filtru a elektronickou regulací sacího výkonu, která je umístěna na pracovním panelu vysavače. Vysavač je dodáván s bohatým příslušenstvím a jeho velký akční rádius (13m) zajišťuje pohodlnou manipulaci. U tohoto modelu je kónická hadice. HEPA filtr č. 13 a mikrofiltry na vstupu vzduchu jsou základní výbavou tohoto modelu.

Shrnutí modelu 0511


ETA 2501

Celoplastový vysavač s ECO motorem a nízkou hlučností. Příkon je 700W a díky HEPA filtraci je vhodný i pro alergiky. Vysavač je druhý model v řadě x501. Celá modelová řada se liší jen ve stupni výbavy. Vysavač nemá možnost uložit malé příslušenství do svého těla. Ukazatel stavu prachového filtru je mechanický. Elektronická regulace sacího výkonu je umístěna na panelu mezi tlačítky ovládání. Regulace je mechanická a bez digitálního ukazatele.

Shrnutí modelu 2501


Napsat komentář