Modely pro roky 2017 až 2018

 Řada x492

ETA 1492

Celoplastový vysavač s ECO motorem. Příkon je 700W a díky filtraci HEPA č. 13 je vhodný i pro alergiky. Vysavač je základní typ v modelové řadě x492. Oproti vyšším modelům se liší jen ve stupni výbavy. Jinak parametrově jsou všechny typy tohoto modelu stejné. Nesené malé příslušenství v těle vysavače, naviják přívodního kabelu a elektronická regulace sacího výkonu je nedílná součást standardní výbavy tohoto typu.

Shrnutí modelu 1492


ETA 2510

Celoplastový vysavač s ECO motorem. Vysavač je určen pro větší úklidové plochy a zároveň díky své filtraci je vhodný i pro alergiky. Vysavač je vybaven HEPA filtrem č. 13 včetně speciální vrstvy aktivního uhlí. Vysavač je nejvyšší model v této řadě, elektronická regulace sacího výkonu je v základu, stejně tak dálkové ovládání vysavače na rukojeti hadice, soft start a velký akční rádius z tohoto vysavače tvoří velmi slušného pomocníka při úklidu. Vysavač je velmi tichý díky technologii Ultra Silence.

Shrnutí modelu 2510


ETA 500

Celoplastový, dvoubarevný vysavač, určený pro menší plochy. ECO motor s příkonem 1200W zajišťuje optimální spotřebu a sací výkon. Ukazatel stavu prachového filtru a naviják přívodního kabelu je základní výbavou tohoto vysavače. Elektronická regulace a parkovací polohy pro podlahovou hubici též. Systém filtrace zajišťuje syntetický prachový filtr, mikrofiltr na vstupu vzduchu do motoru a HEPA filtr na výstupu vzduchu z vysavače.

Shrnutí modelu 500


Řada x507

ETA 4507

Celoplastový vysavač s ECO motorem. Vysavač je určen pro střední úklidové plochy. Vysavač je vybaven HEPA filtrem, mikrofiltrem na vstupu vzduchu do motoru a syntetickým prachovým filtrem. Při využití adaptéru č. 11 lze používat UNIBAG filtr, což zlepšuje kvalitu filtrace. Vysavač je nevyšším modelem z řady x507. Celá modelová řada je technicky shodná, liší se jen ve stupni výbavy.

Shrnutí modelu 4507


ETA 2507

Celoplastový vysavač s ECO motorem. Vysavač je určen pro střední úklidové plochy. Vysavač je vybaven HEPA filtrem, mikrofiltrem na vstupu vzduchu do motoru a syntetickým prachovým filtrem. Při využití adaptéru č. 11 lze používat UNIBAG filtr, což zlepšuje kvalitu filtrace. Vysavač je základní modelem řady x507, tedy nemá rozšířené příslušenství. Modely se od sebe liší stupněm výbavy příslušenství.

Shrnutí modelu 2507


ETA 2488

Vysavač je celoplastový a dvoubarevný. Patří do nižší střední kategorie. Elektronická regulace sacího výkonu je základní výbavou tohoto modelu, stejně tak mikrofiltr na vstupu vzduchu do motoru a na výstup vzduchu je umístěn HEPA filtr č. 12.  ECO motor s příkonem 700W, nesené příslušenství v těle vysavače a syntetické prachové filtry, jsou standardní výbavou tohoto modelu.

Shrnutí modelu 2488


ETA 2481

Celoplastový vysavač s příkonem 1400W a sacím výkonem 530W. Tento osazený motor činní z vysavače jeden z nejsilnějších modelů ETA vysavačů. Bohaté příslušenství, možnost použití universálních prachových filtrů UNIBAG v kombinaci s HEPA filtrem č. 12 činní tento vysavač vhodný i pro alergiky. Vysavač má elektronickou regulaci sacího výkonu, kontrolku stavu plnosti prachového filtru, soft start a napájecí kabel dlouhý 7m.

Shrnutí modelu 2481


Řada x502

ETA 2502

Celoplastový vysavač s ECO motorem. Vysavač je určen pro větší úklidové plochy a zároveň díky své filtraci je vhodný i pro alergiky. Vysavač je vybaven HEPA filtrem č. 13 včetně speciální vrstvy aktivního uhlí. Vysavač je nejvyšší model v této řadě, elektronická regulace sacího výkonu je v základu, dálkové ovládání na rukojeti hadice, soft start a velký akční rádius z tohoto vysavače tvoří velmi slušného pomocníka při úklidu. Vysavač je nejvyšší model z řady x502.

Shrnutí modelu 2502


Napsat komentář