Modely pro roky 2014 až 2016

 Řada x507

ETA 3507

Celoplastový vysavač s ECO motorem. Vysavač je určen pro střední úklidové plochy. Vysavač je vybaven HEPA filtrem, mikrofiltrem na vstupu vzduchu do motoru a syntetickým prachovým filtrem. Při využití adaptéru č. 11 lze používat UNIBAG filtr, což zlepšuje kvalitu filtrace. Vysavač je vybaven navijákem přívodního kabelu, ukazatelem stavu prachového filtru a elektronickou regulací sacího výkonu. Modely se od sebe liší stupněm výbavy příslušenství.

Shrnutí modelu 3507


ETA 0491

Celoplastový dvoubarevný základní vysavač s ECO motorem. Vysavač je určen pro menší nenáročné úklidové plochy. Vysavač disponuje dvěma mikrofiltry a to na vstupu vzduchu do motoru a na jeho výstupu. Vysavač je základního provedení, tedy nemá elektronickou regulaci sacího výkonu, pouze mechanickou na hadici, nemá elektrickou zásuvku pro připojení dalšího příslušenství.

Shrnutí modelu 0491


ETA 0499

Celoplastový dvoubarevný vysavač s ECO motorem. Vysavač je určen pro střední úklidové plochy. Vysavač má dva mikrofiltry, z toho je jeden na vstupu vzduchu do motoru a druhý (HEPA filtr) na výstupu vzduchu. Vysavač má elektronickou regulaci sacího výkonu, ale nemá zásuvku pro připojení rotačního elektrického kartáče. Vysavač je prakticky shodný s modelem 1497. Lze tak použít i zde prachové filtry UNIBAG. Adaptér č. 11 je shodný s modelem 1497.

Shrnutí modelu 0499


ETA 1497

Celoplastový dvoubarevný vysavač. Tento model vychází z řady x454 Trino. Vysavač má ECO motor o příkonu 990W a sacím výkonu až 375W. Sací koleno a příslušenství má průměr 35 mm. Vysavač má elektronickou regulaci sacího výkonu, ukazatel stavu prachového filtru, tři parkovací polohy a naviják přívodního kabelu. Součástí základního vybavení je HEPA filtr, mikrofiltry na vstup a výstupu vzduchu a běžně se používá papírový filtr. U tohoto modelu lze použít filtr UNIBAG i když to není uvedené ve specifikacích. Adaptér pro UNIBAG je č. 11.

Shrnutí modelu 1497


ETA 3452

Modelová řada x452 byla vydána k 70. výročí firmy ETA. Vysavač je vyšší střední třídy. Elektronická regulace sacího výkonu je digitální a vysavač má LED panel, který signalizuje výkon motoru a stav prachového filtru. HEPA filtr je součástí základní výbavy, stejně tak mikrofiltry na vstupu a výstupu vzduchu. Vysavač používá univerzální prachové filtry UNIBAG. Tento filtrační systém prodlužuje životnost prachového filtru až 4 násobně. Model 3452 má v základním příslušenství novou podlahovou hubici DIESTRO, rotační kartáč NERO a spousty dalšího příslušenství. Jediná nevýhoda je, že vysavač nemá elektrickou zásuvku pro připojení elektrického rotačního kartáče.

Shrnutí modelu 3452


Napsat komentář