Testování polštářových hubic

Pokračujeme v testování. Na řadě jsou polštářové hubice, které slouží pro vysávání sedaček, postelí, polštářů atd. Materiál pro testování byla strouhanka. vysavač pro testy byl shodný s předešlými testy, tedy ETA 7400, 1150W příkon a rok výroby 1995. Videa jsou též uveřejněna na Facebooku a Youtube.


Polštářová hubice (70. léta)

 

Tato hubice byla součástí doutníkových vysavačů, vysavačů řady 417 a 413. Dle barevného rozlišení se objevila i u první produkce vysavačů řady 0 a 2400. Vyráběla se v provedení bílá a hnědá.


Polštářová hubice (94. – 05. léta)

 

Tato hubice byla standardně dodávána s modely x407, x408 a v pozdější produkci se začala objevovat i v řadě x406. Barevné provedení bylo tmavě šedé nebo černé.


Polštářová hubice (x414)

 

Tato hubice byla dodávána na přelomu století s vysavači převážně čínské produkce, tedy Apollo, Astro, Draco atd. Barevné provedení bylo dle celkového vzhledu vysavače. Nejčastěji to byla černá barva.


Polštářová hubice (x452)

 

Hubice byla standardním příslušenstvím modelu x452, tedy Generosa. Všechny modely, které se vyráběly současně měly tyto polštářové hubice. Hubice byla vyráběna v šedé barvě, jako ostatní příslušenství vysavačů.


Polštářová hubice (x502)

 

Hubice je standardním příslušenství modelu Mio (x502). Hubice je vyráběna v tmavě šedé barvě, jako ostatní příslušenství tohoto modelu.


Další videa najdete na Youtube:

https://www.youtube.com/channel/UCVt4Jp21B7wEBtrVRawxkPQ

Napsat komentář