Tyčové vysavače

Tyto vysavače jsou určeny do ruky, jsou kompaktní, lehké a mají menší objem prachového filtru. Jejich motory nejsou tak výkonné jako u podlahových vysavačů, ale pro běžný úklid naprosto dostačují. Jeden model lze přestavět tak, že z tyčového je podlahový vysavač. Některé modely mají shodný papírový filtr s doutníkovými vysavači, a některé modely nemají společného nic.


ETA 422

Vysavač je zařazen do kategorie ručních vysavačů. Základní filtr je textilní a lze použít v kombinaci s papírovým filtrem, ale i bez něj, obráceně však ne. Vysavač je určen pro menší a nenáročné plochy vzhledem ke svému výkonu. Vysavač nemá ukazatel stavu prachového filtru.


ETA 423

Vysavač lze použít jako ruční nebo podlahový. Vysavač má shodný papírový filtr s doutníkovými vysavači, ale textilní filtr má jiný tvar. Lze použít kombinaci textilního filtru a papírového, nebo pouze samostatně textilní filtr, ale nelze použít pouze papírový filtr.


ETA 424

Tyčový vysavač vyšší řady. Vysoký sací výkon, bohaté příslušenství a velký komfort při obsluze. Filtr je kazetového uspořádání, tedy umožňuje hygienickou výměnu.


ETA 0425

Vysavač je tyčového typu s textilním pouzdrem pro papírový filtr. Pouzdro lze použít samostatně bez papírového filtru.


ETA 0426/1426

Tyčový vysavač využívající kombinaci textilního filtru s papírovým. Lze použít i bez papírového filtru. Tato modelová řada nevyužívá sadu mikrofilrů.


ETA 1427

Je zde možnost použít kombinaci textilního a papírového filtru, nebo jen samostatný textilní filtr. Na výstupu vzduchu je umístěn mikrofiltr.

Napsat komentář